Fuchs RENISO PG 68
97% geleverd binnen 2 dagen
Verzendkosten Nederland
0 - 15 kilo | € 7,95 |
15 - 20 kilo | € 9,95 |
20 - 40 kilo | € 18,90 |
40 - 60 kilo | € 29.85 |
60 kilo of meer | € 39.80 |
De verzendkosten worden berekend tijdens het afrekenen.
Zakelijk bestellen op factuur - 30 dagen
Betaal veilig online of op factuur (30 dagen)
RENISO PG 68
Koelolie voor CO2-compressoren.
RENISO PG 68 toepassingsgebied:
RENISO PG 68 en GL 68 zijn ultragedroogde, synthetische koeloliën op basis van PAG NH3-systemen die werken volgens het principe van directe expansie. Ze verschillen in hun mengbaarheid met NH3. Geschikt voor schroef- en zuigercompressoren. RENISO PG 68 en GL 68 worden ook aanbevolen voor het gebruik met koolwaterstof koelmiddelen.
Beschrijving RENISO PG 68
Volledig synthetische koelolie op basis van polyalkyleenglycolen (PAG), mengbaarheidsspleet 10% olie / 90% NH3: -35 °C. NH3 - gedeeltelijk mengbare koelolie, ook geschikt voor koolwaterstoftoepassingen. DIN 51503: KAB, KE.
Waarschuwing
PAG-oliën zijn niet compatibel / mengbaar met minerale olie. PAG-oliën zijn hygroscopisch. Vermijd elke verontreiniging met water. Neem contact op met onze FUCHS-toepassingstechnici.
Industrieën
- Andere industrieën
Vragen? Neem contact op de Experts van OlieOnline Technical Helpdesk
Gezondheid, Veiligheid en Milieu van RENISO PG 68
Gezondheid & Veiligheid
Het is onwaarschijnlijk dat RENISO PG 68 bij correct gebruik in de aanbevolen toepassing en met inachtneming van de goede normen voor persoonlijke hygiëne een aanzienlijk gevaar voor de gezondheid of veiligheid oplevert. Vermijd contact met de huid. Gebruik ondoordringbare handschoenen met gebruikte olie. Na huidcontact onmiddellijk wassen met water en zeep.
Bescherm het Milieu
Breng gebruikte RENISO PG 68 naar een erkend verzamelpunt. Niet in de riolering, bodem of water lozen.
Word ook blij van ons:
Alleen Kwaliteit
+5644 origineel verpakte
smeermiddelen
Bespaar Tijd & Geld
minder leveranciers
geen verkoper bezoek
Vragen?
Kennis is onze kracht!