Klüber GRAFLOSCON B-SG 00 ULTRA
97% geleverd binnen 2 dagen
Verzendkosten Nederland
0 - 15 kilo | € 7,95 |
15 - 20 kilo | € 9,95 |
20 - 40 kilo | € 18,90 |
40 - 60 kilo | € 29.85 |
60 kilo of meer | € 39.80 |
De verzendkosten worden berekend tijdens het afrekenen.
Zakelijk bestellen op factuur - 30 dagen
Betaal veilig online of op factuur (30 dagen)
Klüber GRAFLOSCON B-SG 00 ULTRA
Inloopsmering voor open aandrijvingen
Toepassing Klüber GRAFLOSCON B-SG 00 ULTRA
GRAFLOSCON B-SG 00 ULTRA is speciaal ontwikkeld voor het specifiek inlopen van open tandwielen in draaiovens, buisfabrieken en lijnmengers die worden gebruikt in de cement-, kalk-, gips- en mijnbouw.
Eigenschappen en voordelen van Klüber GRAFLOSCON B-SG 00 ULTRA zijn:
- GRAFLOSCON B-SG 00 ULTRA vermindert de oppervlakteruwheid en verbetert de kwaliteit van de tandflanken, wat bijdraagt aan een langere levensduur van de aandrijvingen en lagere onderhoudskosten.
Vragen? Neem contact op met de Technische Specialisten van OlieOnline
Omschrijving Klüber GRAFLOSCON B-SG 00 ULTRA
GRAFLOSCON B-SG 00 ULTRA is een spuitbaar inloopsmeermiddel met een minerale basisolie. Het bevat aluminiumstearaat als verdikkingsmiddel en vaste smeerdeeltjes van fijn grafiet. Het smeermiddel is vrij van bitumen, zware metalen, oplosmiddelen en chloorhoudende grondstoffen en laat toe om de wrijvingspunten aan welbepaalde slijtage te onderwerpen. GRAFLOSCON B-SG 00 ULTRA vermindert de ruwheid van het oppervlak en verbetert de kwaliteit van de tandflanken, waardoor het ook geschikt is voor corrigerende smering als de tandflanken beschadigd zijn.
Typische Karakteristieken
Productspecificaties : | Klüber GRAFLOSCON B-SG 00 ULTRA | |
Artikel nummer | 039070 | |
Vaste smeermiddelen, percentage | ca. 12 % van gewicht | |
Kleurruimte | zwart | |
Textuur | homogeen | |
Textuur | langvezelig | |
Dichtheid bij 20 °C | ca. 1.00 g/cm³ | |
Kinematische viscositeit van de basisolie, 40 °C | DIN 51562 pt. 01/ASTM D-445/ASTM D 7042 | aca. 500 mm²/s |
NLGI-klasse | DIN 51818 | 00 |
Thermische stabiliteit van de smeerfilm | ca. 200 °C | |
Functionele smeerfilm | ca. -30 °C | |
Toepassing in automatische sproeisystemen | -15 - 90 °C | |
Druppelpunt | DIN ISO 2176, IP 396 | > 90 °C |
FZG-schuurproef, gebaseerd op A/2.76/50, verandering in gewicht | DIN ISO 14635 | ca. 1.4 mg/kWh |
FZG-schuurproef, gebaseerd op A/2,76/50, schudbelastingstrap | DIN ISO 14635 | > 12 |
Vier-bal tester, lasbelasting | DIN 51350 pt. 04 | >= 6 500 N |
Waterbestendigheid, 3 h/40°C | DIN 51807 pt. 01 | 0 - 40 |
Minimale houdbaarheid vanaf de fabricagedatum - op een droge, vorstvrije plaats en in de ongeopende toestand originele verpakking, ca. |
24 maanden |
Toepassingsaanwijzingen
GRAFLOSCON B-SG 00 ULTRA wordt meestal continu aangebracht via automatische spuitsystemen. Het kan ook met de kwast of met de Klübermatic® LB handmatige sproeiapparatuur worden aangebracht. De op te brengen hoeveelheden smeermiddel zijn afhankelijk van de individuele bedrijfsomstandigheden en worden aangegeven in de bijbehorende verbruikstabel. Niet aan direct zonlicht blootstellen.
Word ook blij van ons:
Alleen Kwaliteit
+5644 origineel verpakte
smeermiddelen
Bespaar Tijd & Geld
minder leveranciers
geen verkoper bezoek
Vragen?
Kennis is onze kracht!