Klüber ISOFLEX LDS 18 Special A/UV 1 Kg
97% geleverd binnen 2 dagen
Verzendkosten Nederland
0 - 15 kilo | € 7,95 |
15 - 20 kilo | € 9,95 |
20 - 40 kilo | € 18,90 |
40 - 60 kilo | € 29.85 |
60 kilo of meer | € 39.80 |
De verzendkosten worden berekend tijdens het afrekenen.
Zakelijk bestellen op factuur - 30 dagen
Betaal veilig online of op factuur (30 dagen)
Klüber ISOFLEX LDS 18 SPECIAL A/UV
Dynamisch licht smeervet voor lange termijn
Toepassing Klüber ISOFLEX LDS 18 SPECIAL A/UV
Beproefd voor wentel- en glijlagers die draaien bij lage temperaturen en/of hoge snelheden. ISOFLEX LDS 18 SPECIAL A/UV wordt al vele jaren gebruikt in startmotoren en oprolmechanismen voor veiligheidsgordels in auto's.
Eigenschappen en voordelen van Klüber ISOFLEX LDS 18 SPECIAL A/UV zijn:
- Lange levensduur dankzij goede corrosiebescherming en weerstand tegen veroudering en oxidatie, waardoor kosten kunnen worden bespaard
- Vele jaren beproefd, vooral bij hoge snelheden en lage temperaturen
- Lage inwendige wrijving van het smeermiddel voor lage intern opgewekte warmte in het lager en langere levensduur
Vragen? Neem contact op met de Technische Specialisten van OlieOnline
Omschrijving Klüber ISOFLEX LDS 18 SPECIAL A/UV
ISOFLEX LDS 18 SPECIAL A/UV is een dynamisch licht langetermijnsvet voor rol- en glijlagers. Het is gebaseerd op minerale olie, esterolie en een lithiumzeep. Cruciale prestatiekenmerken zijn verouderings- en oxidatiebestendigheid, corrosiebescherming en goede waterbestendigheid. ISOFLEX LDS 18 SPECIAL A/UV bevat een UV indicator voor betrouwbare smeermiddelfilmdetectie in geval van minimale smering.
Typische Karakteristieken
Eigenschappen | Methode |
Klüber ISOFLEX LDS 18 SPECIAL A/UV |
|
Artikelnummer | 004176 | ||
Chemische samenstelling | UV-additief | ||
Chemische samenstelling, verdikkingsmiddel | lithium zeep | ||
Chemische samenstelling,type olie | ester olie | ||
Chemische samenstelling, type olie | minerale olie | ||
Hogere service temperatuur | ca. 120 °C / 248 °F | ||
Lagere service temperatuur | ca. -50 °C / -58 °F | ||
Kleurruimte | geel | ||
Structuur | homogeen | ||
Structuur | kortvezelig | ||
Dichtheid | 20 °C | ca. 0.88 g/cm³ | |
NLGI graad | DIN 51818 | 2 | |
Bewerkte penetratie, hogere grenswaarde | 25 °C | DIN ISO 2137 | 295 x 0.1 mm |
Bewerkte penetratie, lagere grenswaarde | 25 °C | DIN ISO 2137 | 265 x 0.1 mm |
Kinematische viscositeit van de basisolie | 40 °C | DIN 51562 pt. 01/ASTM D-445/ASTM D 7042 | ca. 15 mm²/s |
Kinematische viscositeit van de basisolie | 100 °C | DIN 51562 pt. 01/ASTM D-445/ASTM D 7042 | ca. 3.5 mm²/s |
Minimale houdbaarheid vanaf de productiedatum - op een droge, vorstvrije plaats en in de ongeopende originele verpakking, ca. |
36 maanden |
Toepassingsaanwijzingen
ISOFLEX LDS 18 SPECIAL A/UV kan aangebracht worden met borstel, spatel, vetspuit of vetpatroon. Gezien de vele verschillende samenstellingen van elastomeren en kunststoffen, raden wij aan om hun compatibiliteit te controleren vóór de serieapplicatie.
Word ook blij van ons:
Alleen Kwaliteit
+5644 origineel verpakte
smeermiddelen
Bespaar Tijd & Geld
minder leveranciers
geen verkoper bezoek
Vragen?
Kennis is onze kracht!