Klüber STABURAGS NBU 30
97% geleverd binnen 2 dagen
Verzendkosten Nederland
0 - 15 kilo | € 7,95 |
15 - 20 kilo | € 9,95 |
20 - 40 kilo | € 18,90 |
40 - 60 kilo | € 29.85 |
60 kilo of meer | € 39.80 |
De verzendkosten worden berekend tijdens het afrekenen.
Zakelijk bestellen op factuur - 30 dagen
Betaal veilig online of op factuur (30 dagen)
Klüber STABURAGS NBU 30
Smeervet met hoge weerstand tegen omgevingsinvloeden
Toepassing Klüber STABURAGS NBU 30
STABURAGS NBU 30 is speciaal ontwikkeld voor gebruik als afdichtingsvet, voor kleppen en fittingen en voor de smering van rol- en glijlagers met lage snelheid die onderhevig zijn aan vocht, waterdamp en agressieve media. Typische toepassingen zijn lagers in transportbanden (laadrollen in natte ruimten), in textielmachines voor natte verwerking (festonstomers, wasmachines), en lagers van machines in de voedselverwerkende industrie. STABURAGS NBU 30 is NSF H2 geregistreerd.
Eigenschappen en voordelen van Klüber STABURAGS NBU 30 zijn:
- Lange levensduur van onderdelen dankzij goede corrosiebescherming in vochtige en agressieve omgeving
- – Goed bestand tegen water, waterdamp en vele verdunde alkalische en zure oplossingen
- Goede afdichtingseigenschappen bij water, heet water, waterdamp en agressieve media
- Hoge slijtagebescherming in een breed bereik van mechano-dynamische belastingen en bij hoge oppervlaktedrukken
- NSF H2 geregistreerd
If you have any questions, please contact OlieOnline Technical Helpdesk
Product Beschrijving Klüber STABURAGS NBU 30
De industrie stelt steeds meer uiteenlopende en strenge eisen aan smeervetten. Veel toepassingen vereisen vetten met een goede slijtagebescherming, hoge mechanodynamische stabiliteit en waterbestendigheid. Voor dergelijke eisen ontwikkelden wij STABURAGS NBU 30, een smeervet op basis van minerale olie en een bariumcomplex zeep. STABURAGS NBU 30 biedt een goede bescherming tegen slijtage en corrosie en is bestand tegen water en vele verdunde alkalische en zure oplossingen, waardoor de nasmeerintervallen worden verlengd en de bedrijfskosten worden verlaagd.
Typische kenmerken
Product specificaties | Methode |
Klüber STABURAGS NBU 30 |
|
Artikel nummer | 017053 | ||
NSF-H2 inschrijving | 135 679 | ||
Chemische samenstelling, type olie | minerale olie | ||
Chemische samenstelling, verdikkingsmiddel | barium-complex zeep | ||
Lagere bedrijfstemperatuur | 10 °C / 14 °F | ||
Bovenste gebruikstemperatuur | 150 °C / 302 °F | ||
Kleurruimte | beige | ||
Textuur | vezelachtig | ||
Textuur | homogeen | ||
Dichtheid bij |
20 °C | ca. 0,99 g/cm³ | |
Gewerkte penetratiegrenswaarde | 25 °C | DIN ISO 2137 | 245 x 0,1 mm |
Bovengrenswaarde voor gewerkte penetratie | 25 °C | DIN ISO 2137 | 275 x 0,1 mm |
Kinematische viscositeit van de basisolie | 40 °C | DIN 51562 T01/ASTM D-445/ASTM D 7042 | ca. 490 mm²/s |
Kinematische viscositeit van de basisolie | 100 °C | DIN 51562 T01/ASTM D-445/ASTM D 7042 | ca. 31 mm²/s |
Schuifviscositeit bij afschuifsnelheid 300 s-1, instrument: rotatieviscositeitsmeter, onderste grenswaarde | 25 °C | 10 000 mPas | |
Schuifviscositeit bij afschuifsnelheid 300 s-1, materiaal: rotatieviscositeitsmeter, bovenste grenswaarde | 25 °C | 20 000 mPas | |
Corrosieremmende eigenschappen van smeervetten, (SKF-EMCOR), testduur: 1 week, gedestilleerd water |
DIN 51802 | <= 1 corrosiegraad | |
Druppelpunt | DIN ISO 2176, IP 396 | >= 220 °C | |
Stromingsdruk van smeervetten | 10°C | DIN 51805-2 | <= 1 400 mbar |
Minimale houdbaarheid vanaf de productiedatum - op een droge, vorstvrije plaats en in de ongeopende originele verpakking, ca. |
60 maanden |
Toepassingsnota's
STABURAGS NBU 30 kan worden aangebracht met een spatel, borstel of vetspuit. Wrijvingspunten kunnen worden gereinigd met in de handel verkrijgbare reinigingsmiddelen. Wij raden aan de verpompbaarheid van STABURAGS NBU 30 in automatische smeersystemen te laten controleren door de fabrikant van de installatie. In het algemeen zijn kunststoffen en elastomeren die bestand zijn tegen minerale olie of vetten op basis van minerale olie compatibel met STABURAGS NBU 30. Gezien de vele verschillende samenstellingen van elastomeren en kunststoffen, raden wij aan de compatibiliteit ervan te controleren vóór de serietoepassing. Als u de levensduur van uw apparatuur wilt optimaliseren of andere vragen hebt over uw toepassing, staan onze experts graag tot uw beschikking. Wij kijken ernaar uit van u te horen.
Word ook blij van ons:
Alleen Kwaliteit
+5644 origineel verpakte
smeermiddelen
Bespaar Tijd & Geld
minder leveranciers
geen verkoper bezoek
Vragen?
Kennis is onze kracht!
Ook interessante producten
- Klüber STABURAGS NBU 12Vanaf: € 63,25
- Klüber STABURAGS NBU 4Vanaf: € 115,23 / Kg
- Klüber STABURAGS NBU 12/300 KPVanaf: € 120,47
- Klüber STABURAGS NBU 30 PTMVanaf: € 62,62
- Klüber STABURAGS NBU 8 EPVanaf: € 94,63 / L
- Klüber STABURAGS NBU 12 MFVanaf: € 205,40 / Kg